RonOTS
Werona - aktualizacja #6 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Werona - aktualizacja #6 (/showthread.php?tid=14753)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Werona - aktualizacja #6 - Misticke - 28-01-2019

Dawać toskanie!


RE: Werona - aktualizacja #6 - Janko Poduszka - 28-01-2019

stały exp 100x, jakiś niski loot albo zwiększone ceny w sklepie np x5 tibia 8,7 i gramy


RE: Werona - aktualizacja #6 - Kacper Wspanialy - 28-01-2019

Nom, a po miesiacu wpadnie wam kolejny pomysl do glowy na to jak ma wygladac nowy serwer xD
Z 5 lat to samo jak nie lepiej Duży uśmiech


RE: Werona - aktualizacja #6 - Misticke - 30-01-2019

I co z tym upem? Coś się będzie działo? Może obsługa by się włączyła do dyskusji i ewentualnie by zapytała czego oczekujemy i co by było dobre dla serwera? Bo po co tworzyć coś w czym nie wykorzystuje się w pełni potencjału? Takie działanie na pół gwizdka jest trochę słabe, albo dajemy z siebie wszystko tworząc cokolwiek albo nie robimy nic....


RE: Werona - aktualizacja #6 - Draxrl - 30-01-2019

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą.


RE: Werona - aktualizacja #6 - Alzkinselanuisyb - 02-02-2019

Witam, jest wkoncu dla mnie weekend do 16 pracowałem mam chwilkę pograć, czy jest warto? co z uptade? w jakim kierunku Werona idzie? halo obsługo, może chociaż jakiś bonus exp / lot na weekend?

Następna sprawa, co z banem za bota, czemu gracz o nicku Lukasze jest bezkarny? Rozumiem kickowanie, lub tp za bot skila, ale bez przesady, że expić może ile chce i tylko go kickujecie od biedy...


RE: Werona - aktualizacja #6 - Lukasze - 02-02-2019

(02-02-2019, 08:16 PM)Alzkinselanuisyb napisał(a): Witam, jest wkoncu dla mnie weekend do 16 pracowałem mam chwilkę pograć, czy jest warto? co z uptade? w jakim kierunku Werona idzie? halo obsługo, może chociaż jakiś bonus exp / lot na weekend?

Następna sprawa, co z banem za bota, czemu gracz o nicku Lukasze jest bezkarny? Rozumiem kickowanie, lub tp za bot skila, ale bez przesady, że expić może ile chce i tylko go kickujecie od biedy...

mówisz ze bot na skila jest okey ale dla lukasze trzeba bana bo TO ON BOCI NIKT INNY


RE: Werona - aktualizacja #6 - Alzkinselanuisyb - 02-02-2019

Ty bocisz lv jako jedyny na serwerze od początku, co innego chyba bocic lv a co innego macro recorder do skila


RE: Werona - aktualizacja #6 - Lukasze - 03-02-2019

No spoko nie wiedzialem macro na skilla okey ale jak już przychodzi do expa to nie bo trzeba więcej pomyśleć. A niestety nie każdy jest tak ogarnięty i bd walić smuty na forum że on ma a ja nie więc dajcie mu bana już ale zostawicie tych co skillujace ma bocie bo tyle to ja potrafie ustawić. Mówisz że jak ty czegos nie umiesz zrobić to trzeba to od razu banować? Dobre podejście


RE: Werona - aktualizacja #6 - Xanefix - 04-02-2019

Troszeczkę czasu spędziłem na robię i nie tylko bo również na podobnym pomyśle o nazwie SWORDIA. Niestety do póki pacck będzie obowiązywał oraz dopóki matem itp. Nie będą słuchali się graczy czego oczekują, nigdy się nic nie zmieni.