RonOTS
Werona - aktualizacja #2 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Werona - aktualizacja #2 (/showthread.php?tid=14706)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Werona - aktualizacja #2 - Wystarczy Kola - 26-12-2018

Gratulacje zrobienia Palladyn otsa. Palladyn 450 lvl= 1600 sim + 400 strzala + 400 add vs Ms 520lv = sd (1400) ue (1600). Bardzo fajnie gralo sie na serwerach Ronots ale widocznie czas zakończyć grę. Zobaczymy co przyniesie kolejna aktualizacja w Piątek może jeszcze uratuje się ten serwer


RE: Werona - aktualizacja #2 - Ravcio - 26-12-2018

Zawsze możesz pójść na RLa xD


RE: Werona - aktualizacja #2 - Caprio - 26-12-2018

W tej obsłudze są takie patałachy ze od ponad 20 serverow nie potrafią wybalansować i zawsze jest jakaś profa overpowered. Przez ostatnie parę serverów był to palladyn jak nie ***** mistick to sie uchał po 80% życia i nie dało się ukurwić.

Jedyne co mogę wam poradzić to postarajcie się zbalansować obecne profy. Poprawcie istniejące błędy z party itd. i zresetujcie wszystko i na nowo postawcie poprawiony server. Bo jedyne co pokazywaliście do tej porfy to ctrl c -> ctrl v z czego wynikały te same błędy i bugi co server XD


RE: Werona - aktualizacja #2 - Wystarczy Kola - 26-12-2018

(26-12-2018, 08:08 PM)Ravcio napisał(a): Zawsze możesz pójść na RLa xD

Widac czym grasz chłopczyku i twoja rola na tym serwerze jest już znana (exp,exp,exp).....


RE: Werona - aktualizacja #2 - Ravcio - 26-12-2018

(26-12-2018, 09:14 PM)Wystarczy Kola napisał(a):
(26-12-2018, 08:08 PM)Ravcio napisał(a): Zawsze możesz pójść na RLa xD

Widac czym grasz chłopczyku i twoja rola na tym serwerze jest już znana (exp,exp,exp).....

Chłopczyku to ci wujek mówi wieczorami xD moja rola to exp exp exp? No nie wiem czy nie zauważyłeś czy jesteś po prostu głupi ale m.in. o to chodzi w tej grze xDD


RE: Werona - aktualizacja #2 - Caprio - 26-12-2018

^ ty musisz mieć żałosne życie. Expienie dla przyjemności na serwerku który i tak skończy w koszu za parę miesięcy XD


RE: Werona - aktualizacja #2 - Ravcio - 26-12-2018

(26-12-2018, 10:37 PM)Caprio napisał(a): ^ ty musisz mieć żałosne życie. Expienie dla przyjemności na serwerku który i tak skończy w koszu za parę miesięcy XD

Gadaj i myśl co chcesz. Twoje zdanie tak bardzo mi zwisa, że sobie nawet nie wyobrażasz xD owszem typie, expie sobie dla przyjemności, a to czy server postoi jeszcze tydzień czy 4 następne lata to już mnie nie obchodzi. Pewnie nawet tego nie zrozumiesz bo jesteś jednym z tych typów, którym i tak ekipa RonOTSa nie dogodzi cokolwiek by nie zrobiła xD płaczesz, że OTS stoi w miejscu ale jak coś się rusza, jak wpadają jakieś aktualizacje to płaczesz, że ch*jnia i do utylizacji xD


RE: Werona - aktualizacja #2 - Caprio - 26-12-2018

(26-12-2018, 10:51 PM)Ravcio napisał(a):
(26-12-2018, 10:37 PM)Caprio napisał(a): ^ ty musisz mieć żałosne życie. Expienie dla przyjemności na serwerku który i tak skończy w koszu za parę miesięcy XD

Gadaj i myśl co chcesz. Twoje zdanie tak bardzo mi zwisa, że sobie nawet nie wyobrażasz xD owszem typie, expie sobie dla przyjemności, a to czy server postoi jeszcze tydzień czy 4 następne lata to już mnie nie obchodzi. Pewnie nawet tego nie zrozumiesz bo jesteś jednym z tych typów, którym i tak ekipa RonOTSa nie dogodzi cokolwiek by nie zrobiła xD płaczesz, że OTS stoi w miejscu ale jak coś się rusza, jak wpadają jakieś aktualizacje to płaczesz, że ch*jnia i do utylizacji xD

grałem na na każdym serverze od torgonii i powiem tak każdy server jest coraz gorszy i ludzie coraz bardziej przyjebani, zresztą widać to po tobie troglodyto


RE: Werona - aktualizacja #2 - Ravcio - 26-12-2018

(26-12-2018, 11:22 PM)Caprio napisał(a):
(26-12-2018, 10:51 PM)Ravcio napisał(a):
(26-12-2018, 10:37 PM)Caprio napisał(a): ^ ty musisz mieć żałosne życie. Expienie dla przyjemności na serwerku który i tak skończy w koszu za parę miesięcy XD

Gadaj i myśl co chcesz. Twoje zdanie tak bardzo mi zwisa, że sobie nawet nie wyobrażasz xD owszem typie, expie sobie dla przyjemności, a to czy server postoi jeszcze tydzień czy 4 następne lata to już mnie nie obchodzi. Pewnie nawet tego nie zrozumiesz bo jesteś jednym z tych typów, którym i tak ekipa RonOTSa nie dogodzi cokolwiek by nie zrobiła xD płaczesz, że OTS stoi w miejscu ale jak coś się rusza, jak wpadają jakieś aktualizacje to płaczesz, że ch*jnia i do utylizacji xD

grałem na na każdym serverze od torgonii i powiem tak każdy server jest coraz gorszy i ludzie coraz bardziej przyjebani, zresztą widać to po tobie troglodyto

Brawo ty, rodzice pewnie są z ciebie dumni xDD możesz próbować mnie obrażać, pisać jakieś śmieszne pociski ale zdradzę ci jeden mały sekret: żeby jakkolwiek mnie obrazić czy dogryźć mi to musiałbym najpierw cię chociaż trochę szanować ale prawda jest taka, że jesteś nikim, zabawnym typem klikającym w klawiaturę i próbującym wspiąć się na wyżyny swojego intelektu i możliwości nazywając mnie troglodytą i pokazującym jaki to z ciebie nie jest weteran RonOTSa xD odpisz, chętnie poczytam dalsze twoje wypociny