RonOTS
Werona - aktualizacja #2 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Werona - aktualizacja #2 (/showthread.php?tid=14706)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Werona - aktualizacja #2 - Pentosik - 22-12-2018

Dufe widzę jedyny, który powiedział jak jest, bo dziwne, że RESPY DLA RP, wchodzę i sami ms/ed tam siedzą, do tego demki,ig,wd dla nich.
Co do RP, to przy tych hitach które ma sorc, po 2.5k z sd i po 4k ueki na wyższym lvl, to nie widzę tej dominacji rp, który ma sporo mniejsze hity do tego nie ma ue i jeszcze dochodzą missy, słabe hity typu 400.
Jedynym brakiem balansu wg mnie to ek, który faktycznie jest trochę słabszy i nie ma dla niego respów i jak to się zmieni to będzie bajka Uśmiech
Pozdrawiam!


RE: Werona - aktualizacja #2 - Tikkyy - 22-12-2018

-Przetestowałem nowe respy na PoI i jak dla mnie (ek) łatwo można expić na wd, demach i behe. Resp rate jest strasznie przesadzony teraz.
-po użyciu drzwi wejściowych na respy na PoI teleportuje nas na ścianę
-Bug za zrobienie taska wcale nie jest naprawiony, dalej spamuje na pół monitora.
-Prosiłbym kogoś o konktakt ze mną w grze bo utknąłem na respie wd...
Kakarott

Edit
wyszedłem z respa. Okazało się że wychodząc z Wd kiedy naciska się drzwi trzeba stać w 1 konkretnym miejscu


RE: Werona - aktualizacja #2 - Matem - 22-12-2018

@Tikky - dziękuję za listę problemów. Postaram się je rozwiązać tak szybko jak pozwoli mi na to czas Uśmiech

@all
Jeśli chodzi o EK - kolejny update (mam nadzieję, że znów piątek) będę chciał skupić właśnie na rebalansie tejże postaci. Nie ma co oczekiwać, że będzie on bił tyle co RP/MS, ale powinny pojawić się na mapie respawny zarówno pod exp solo EK jak i exp tylko w party.

Jeśli chodzi o RP - według statystyk najwięcej jest MS, potem RP, a na szarym końcu EK. Jeśli ktoś nie potrafi utrzymać w PvP na tym servie utamo exori, to co ja poradzę że pada od dwóch RP? Paladyni w PvP biją z siłą 30%. Jeśli dorzucić do tego u-exori to wychodzi 15%. W tym samym czasie MS bije z czarów/run 50% dmg w PvP. To co? Mam ustawić siłę pallka do 5% bo grać nie umiecie?


RE: Werona - aktualizacja #2 - Kiszon Is Only One - 22-12-2018

(22-12-2018, 09:14 PM)Matem napisał(a): @Tikky - dziękuję za listę problemów. Postaram się je rozwiązać tak szybko jak pozwoli mi na to czas Uśmiech

@all
Jeśli chodzi o EK - kolejny update (mam nadzieję, że znów piątek) będę chciał skupić właśnie na rebalansie tejże postaci. Nie ma co oczekiwać, że będzie on bił tyle co RP/MS, ale powinny pojawić się na mapie respawny zarówno pod exp solo EK jak i exp tylko w party.

Jeśli chodzi o RP - według statystyk najwięcej jest MS, potem RP, a na szarym końcu EK. Jeśli ktoś nie potrafi utrzymać w PvP na tym servie utamo exori, to co ja poradzę że pada od dwóch RP? Paladyni w PvP biją z siłą 30%. Jeśli dorzucić do tego u-exori to wychodzi 15%. W tym samym czasie MS bije z czarów/run 50% dmg w PvP. To co? Mam ustawić siłę pallka do 5% bo grać nie umiecie?

Ciekawe te 30% Zdezorientowany 2.5k w moby - 1.5k w ludzi to jest 30%?


RE: Werona - aktualizacja #2 - Matem - 22-12-2018

(22-12-2018, 09:29 PM)Kiszon Is Only One napisał(a):
(22-12-2018, 09:14 PM)Matem napisał(a): @Tikky - dziękuję za listę problemów. Postaram się je rozwiązać tak szybko jak pozwoli mi na to czas Uśmiech

@all
Jeśli chodzi o EK - kolejny update (mam nadzieję, że znów piątek) będę chciał skupić właśnie na rebalansie tejże postaci. Nie ma co oczekiwać, że będzie on bił tyle co RP/MS, ale powinny pojawić się na mapie respawny zarówno pod exp solo EK jak i exp tylko w party.

Jeśli chodzi o RP - według statystyk najwięcej jest MS, potem RP, a na szarym końcu EK. Jeśli ktoś nie potrafi utrzymać w PvP na tym servie utamo exori, to co ja poradzę że pada od dwóch RP? Paladyni w PvP biją z siłą 30%. Jeśli dorzucić do tego u-exori to wychodzi 15%. W tym samym czasie MS bije z czarów/run 50% dmg w PvP. To co? Mam ustawić siłę pallka do 5% bo grać nie umiecie?

Ciekawe te 30% Zdezorientowany 2.5k w moby - 1.5k w ludzi to jest 30%?

Tak jak pisałem już na skype i facebooku - 30% z 2,500 to jest 750. Sprawdzałem na test serwerze i tam również to tak działa. Jeśli uważasz, ze jest inaczej to poproszę o screen z serwera.


RE: Werona - aktualizacja #2 - Lil Hamel - 22-12-2018

Slaby pomysl na ta werone brak outfitow hotkeyi troche nuda na serwerze i szubko upadl xD serwer Toskani troche lepiej zbalansowany bylby o niebo lepszy.


RE: Werona - aktualizacja #2 - Creyu - 22-12-2018

https://ibb.co/z58k2pf

masz Gmie
sim+strzala 1700 hp + spokojnie wchodzi

+miedzy uhem na exori conie wchodza 2 hity ze strzaly, czyli prawie 450 ms na buta Uśmiech


RE: Werona - aktualizacja #2 - Matem - 23-12-2018

Jeszcze screen z !attack na tym rp poproszę Oczko


RE: Werona - aktualizacja #2 - Discon - 23-12-2018

(22-12-2018, 11:16 PM)Creyu napisał(a): https://ibb.co/z58k2pf

masz Gmie
sim+strzala 1700 hp + spokojnie wchodzi

+miedzy uhem na exori conie wchodza 2 hity ze strzaly, czyli prawie 450 ms na buta Uśmiech


I to pewnie były hity palka przeciwko msowi z U exori ? Ciekawe dlaczego gdy na początku ms robił co chciał to nikt nie miał z tym problemu ? Hmm ?


RE: Werona - aktualizacja #2 - Vipson - 23-12-2018

Jak nie było z tym problemu? XDD Przecież w ciągu 3 dni zostało to zmienione , ***** wiesz to sie nie wypowiadaj .