RonOTS
Werona - aktualizacja #2 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Werona - aktualizacja #2 (/showthread.php?tid=14706)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Werona - aktualizacja #2 - Ravcio - 22-12-2018

[Obrazek: 1587527---qguv.html]


RE: Werona - aktualizacja #2 - Vipson - 22-12-2018

Matem ty powinieneś nobla dostac, wszystko czego dotkniesz na ronie to ***** xD kolejny pall/orsh ots , kazdy server w ktorym wprowadzales zmiany po chwili upadal no i tak jest tym razem , dodajesz update z ***** i myslisz ze przyciagniesz kogos nowego ... Taki ***** . See ya


RE: Werona - aktualizacja #2 - Crayon - 22-12-2018

Nierozumie was.
Brak update =zle
Update = zle
Dodajcie swoje pomysły z tego co wiem każda propozycja jest brana pod uwage.


RE: Werona - aktualizacja #2 - Vipson - 22-12-2018

Po co sie produkowac? Co server to te same bledy , nie wiem czy gosc jest slepy czy po prostu ma wylaczona opcje myslenia ale glupi myslalem ze ten server troche postoi ale widze ze za 2 tygodnie same pallki beda tutaj graly xDD Matem wiadomosc do ciebie , przestan buffowac pallka na kazdym ***** otsie


RE: Werona - aktualizacja #2 - Kiszon Is Only One - 22-12-2018

(22-12-2018, 11:05 AM)Crayon napisał(a): Nierozumie was.
Brak update =zle
Update = zle
Dodajcie swoje pomysły z tego co wiem każda propozycja jest brana pod uwage.

Żadna propozycja nie jest brana pod uwagę, Piotr robi wszystko po swojemu i kończy się zawsze tak samo, proponuję dodać jeszcze z 15 respów wrl, żeby każdy palek na tym otsie miał swój spawn i dać z 50% odp. na fizyczne, żeby nawet 200 rp zabijał to na sima. 30 ludzi online w sobotę o 10 pozdrawiam


RE: Werona - aktualizacja #2 - Creyu - 22-12-2018

Nie ma nowego respa ice golemów


RE: Werona - aktualizacja #2 - Vipson - 22-12-2018

Kolejna nexteria , na akcjach same pallki i eki , Ronots 2k18 XD


RE: Werona - aktualizacja #2 - Crayon - 22-12-2018

(22-12-2018, 12:12 PM)Kiszon Is Only One napisał(a):
(22-12-2018, 11:05 AM)Crayon napisał(a): Nierozumie was.
Brak update =zle
Update = zle
Dodajcie swoje pomysły z tego co wiem każda propozycja jest brana pod uwage.

Żadna propozycja nie jest brana pod uwagę, Piotr robi wszystko po swojemu i kończy się zawsze tak samo, proponuję dodać jeszcze z 15 respów wrl, żeby każdy palek na tym otsie miał swój spawn i dać z 50% odp. na fizyczne, żeby nawet 200 rp zabijał to na sima. 30 ludzi online w sobotę o 10 pozdrawiam

Wrl tylko ek ma lipe . Edem i ms na wrl expi sie elegancko. Ue albo hur i exp leci . Nawet edem 100 lvl postawisz elite minotaur archer i wrl praktycznie nic mu nie robi. Nie wiem o co ta spina. A ludzi online nie ma bo świeta. Ludzie nie tylko grają ale mają rodziny i obowiązki. Pozdro
Ps Wesołych Świąt


RE: Werona - aktualizacja #2 - Dufe Cl - 22-12-2018

obecnie na serwerze w top20 znajduje sie:
2 ek
4 rp
2 ed
12 ms

w ostatnim upie dodane zostaly takie respy jak:
wl
wl
dl
wd
behe
demony
ig

do tego poprawione zostaly respy:

hydry (yanta) - dobry, resp na ktorym mozna bylo i tak expic we 2, poprawa tego nie zrobi zadnej roznicy

wl (yanta) - wreszcie jakas akutalizacja, ktora pozwoli na korzystanie z respu, bo wczesniej nie bylo nawet mowy o expieniu w tym miejscu

wl (premium) - na premium jest tylko 1 resp wl nadajacy sie do expa i chyba wlasnie ten zostal zmieniony (nie jestem pewien), nigdy tam nie mialem problemu z respem, zmiana nie do konca potrzebna (i tak bylo dobrze)

wl (ice land) - z tym respem jest taki problem, ze jest tam za duzo biegania, duzo pustego pola, resp ma slabe rotacje, ogolnie slabo nadaje sie na expa. watpie by ktos tam expil, majac do dyspozycji inne respy i nie mowie tu o respach wl


podsumowujac - rozumiem, ze placz graczy powyzej, jest spowodowany dodaniem dwoch respow wl, zamiast jednego, co moze sie w jakims stopniu przyczynic do zmniejszenia dominacji sorcow na serwerze (no tylko nie to Smutny ). Nikt nie zwraca uwagi na to, ze dodane zostaly respy, z ktorych moze korzystac kazdy (nie wiem czy sa dobre, czy nie). Wracajac jeszcze do msow - oni rowniez moga bic wl.
Aktualnie na serwerze najbardziej poszkodowani sa ek, bo wiele respow nie jest po prostu dla nich, a nowe respy wl im sie nie przydadza, aczkolwiek moze znajda cos dla siebie w pozostalych respach, ktore zostaly wprowadzone. Moim zdaniem nastepny update powinien sie skupic na mobach, ktore beda dla knightow.

czasem mam wrazenie, ze ludzie narzekaja na serwer, bo robi go po prostu matem. dla niektorych glosnych krzykaczy, serwer i tak byl ded juz od trzeciego dnia xd
widac, ze matem wraz z ekipa probuja cos robic dla graczy, czasem cos wyjdzie, czasem nie i to jest calkiem normalne. Gdyby tylko Ci gracze, co tak narzekaja, mieli swoje otsy, pewnie bylyby one najlepsze Oczko i nie mialy zadnych bugow, a kazdy gracz bylby zadowolony.
Zamiast wyzywac i narzekac, lepiej jest dac jakies uwagi i pomoc w rozwoju serwera, ale to rowniez nie musi sie liczyc z tym, ze wszystko zostanie wprowadzone, bo obsluga ma wlasna wizje na ten serwer i nie wszystko musi im sie podobac, a jezeli komus od samego poczatku sie nie podoba i jest raczej negatywnie nastawiony, to po co tu grac, lepiej sobie pojsc po prostu gdzies indziej Oczko


RE: Werona - aktualizacja #2 - Creyu - 22-12-2018

Pierwsze co powinno sie zrobic to znerfic paladyna, ktory ma wieksze hity w pvp od ms'a