RonOTS
Harribel Toskania - Ankieta - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Harribel Toskania - Ankieta (/showthread.php?tid=2424)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Tavia - 18-12-2010

Harribel dasz mi cycka bo mi mleko w proszku jest potrzebne


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Tak Explo - 19-12-2010

(15-12-2010, 07:35 PM)Nie Lubie Harribel napisał(a): Ej CM, a za linki do NK też dasz mi bana?
(15-12-2010, 07:25 PM)Harribel napisał(a): Niezależy mi na zawsze opinii Uśmiech możecie robić co wam się podoba na tym hydeparku.

Po 1.
Post pod postem bo nie mogę tamtego edytować.
Po 2.
Skoro możemy tu robić co chcemy to czemu k***a dałaś mi bana za wystawienie fotki. Wydaje mi się że najpierw jakieś ostrzeżenia się dostaje.
Po 3.
Jak byś nie wiedziała o jaką fotkę chodzi to o taką:
[Obrazek: cmatwaagnieszka2.jpg]

... ;]
(15-12-2010, 08:00 AM)Matem napisał(a): Skoro ty możesz pisać tu wszystko toi i ja mam takie prawo. Latałeś za mną czy za Harribel jak ***** i sam lizałeś. Niestety na nic się takie gierki nie zdały i ***** cie przy bardzo klarownej sytuacji. Normalny człowiek by odszedł z godnością, ale nie ty. Przecież niedoceniony dzieciak musi pokazać, że mimo wszystko to on ma rację (bo przecież tepanie siebie i kolegów po mapie w różne miejsca to najnormalniejsza w życiu rzecz, hę?). Skończ to pierdolenie na forum i zajmij się swoimi pasjami. Nie dość, że marnujesz swój czas, to jeszcze muszę tracić poranki na pisanie do skończonego idioty, któremu odebrałem ostatnią najulubieńszą zabaweczkę. Więcej tu nie odpowiem.

P.S. A o tym, kiedy Harribel opuści Toskanię, zadecyduję ja i nikt inny...

Matem nic się nie zmieniłeś :} Dalej ***** od rzeczy i wywyższasz się nad innymi sam kiedyś byłeś dzieckiem a teraz ich tak nazywasz to że jesteś troszkę starszy nic nie świadczy ;/


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Super Ding - 19-12-2010

A ja wam powiem, że jak Metriva foto chciałam zobaczyć to mi się komp wyłączył.. Dlatego tam już nie wchodzę ;<


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Johny IV - 19-12-2010

Nie czytałem tych waszych wszystkich wypocin bo to by pewnie była strata czasu.
@Yamakashii
Czytając to co napisałeś w 1 poście twierdze że uważasz siebie za nie wiadomo kogo. Co do wystawiania zdjęć może i jest pozwolenie od nk ale na forum rona jest zakaz publikowania czyiś zdjęć bez pozwolenia osoby znajdującej się na niej. Może pomyśl to tak że Harribel daje wam bany bo może chce was (dzieci toskanii używających co 2 słowo wulgaryzmy) nauczyć trochę kultury. To ty powinieneś przeczytać dokładnie regulamin jaki tu panuje. Tak dla przypomnienia każda strona internetowa posiada własny regulamin.

PS: Po c h u j jest ta cenzura :< brzydko wygląda ;s


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Gober - 20-12-2010

A więc kotki wracam do was po długim baniee ; ppp
A teraz na temat pani Harribel, sądze że jest typową d****ą która oddała by swwoje nagie fotki za GM nawet na evo ots. Sram na takich p*je**n*ch ludzi jak ona.


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Nathan - 21-12-2010

Japa koniu Duży uśmiech dostałeś bana i płaczesz jak ***** cwel ! - Trzeba było nie bocic flecie

Qri Kundlu Ile razy użyłeś "/c" żeby wejść po macie na Choseny ? - Bili cie jak frajera a padałeś jak byś nie miał u exori


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Gober - 21-12-2010

Bana dostałem na forum za wyzywanie igristoje tempaku...



A ty kto ku**a niby jestes? Bo jedyne co mi mówi to jakiś hejter z podwórka który usiadł przed pixelami, zakozaczy i potem szpanuje przed kolegami.


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Elite Yakuza - 21-12-2010

Wy****ć ją na z**ty r*j


RE: Harribel Toskania - Ankieta - Krwawy - 21-12-2010

Dobra, koniec tych bluzg.

Temat zamykam.