RonOTS

Pełna wersja: How to take over a character | Jak przejąć postać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dawien dawna wiadome jest, że kto gra ten ma ... Ale co z ludźmi, którzy znudzeni są wbijaniem poziomów od początku? Z pomocą przychodzi Nasz system "przechwytywania" postaci. Na każdym z serwerów RonOTS możesz w bardzo prosty i bezpieczny sposób kupić każdą postać która wystawiona jest na sprzedaż.
  • Czy jest jakaś szansa, że mogę zostać oszukany?
    Nie, nie ma takiej możliwości. System stworzony przez programistów RonOTS daje 100% bezpieczeństwa przy kupnie postaci za pomocą Aktu Własności postaci.

  • Co to ten akt własności postaci?
    Dzięki niemu w bezpieczny sposób możemy sprzedać/kupić postać na danym serwerze. Akt posiada tylko jedno użycie! Po jego zakupieniu samoistnie będzie używał się na postaci; nie musimy już nawet na niego klikać. Wybrana przez nas postać w sekundę zostanie przeniesiona na inne konto. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

  • Więc w jaki sposób mogę kupić postać za pomocą Aktu Własności?
    To bardzo proste, w pierwszej kolejności musisz wejść na stronę główną RonOTS.com po lewej stronie znajduje się zakładka Market po kliknięciu w nią lewym przyciskiem myszy pojawi nam się takie okno:

    [Obrazek: asdasdasdadsasdas.th.jpg]

    Jeżeli wybierzemy Przedmioty Premium pokaże się nam lista wystawionych na sprzedaż przedmiotów w tym akty postaci (przykład na zdjęciu).

    [Obrazek: dsadjw.th.jpg]

    Rozwijając zakładkę postaci która nas interesuje pojawiają nam się dane takie jak : Nazwa gracza, Cena, Komenda, oraz sprzedający.
    Cena wystawiona jest w PP, czyli punktach premium. Komenda potrzebna nam będzie gdy zdecydujemy się już na kupno postaci <przykład komendy !buyitem 189> .. Następnie logujemy się do gry, wpisujemy komendę !buyitem x <x= id> i postać po 2 sekundach trafia na nasze konto.

  • A co się stanie jeżeli pomyli mi się te ID?
    Programiści przewidzieli taką opcję i po wpisaniu komendy !buyitem x , przychodzi nam dokładny opis danego przedmiotu <w tym wypadku postaci>.

    [Obrazek: huet.jpg]

    Jeżeli sprawdziłeś że to właśnie o ten przedmiot Tobie chodziło i chcesz nadal go kupić, wpisz to samo polecenie jeszcze raz.