RonOTS

Pełna wersja: Jak zrobić MC pod RonOTS l How to make MC on RonOTS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. W tym poradniku, opisze jak możemy zrobić Multi Clienta (MC) na naszym serwerze RonOTS.

1.Co daje nam ten "Multi Client"? A więc daje nam on możliwość włączenia kilkunastu klientów tibii równocześnie.

2. Poco to komu? Na RonOTS bardzo często się przydaje, gdy np. siedzimy na nudnym expie, zamiast czekać aż zrespią się potworki, włączamy 2x klienta RonOTS'a i np. podglądamy ludzi ;]

3. Czy jest to legale? Tak. Multi Client jest legalny jeżeli chodzi nam o te zastosowanie jakie napisałem powyżej, jednakże jeżeli chcecie zainstalować "MC", które pozwoli wam na siedzenie na dwóch postaciach z jednego konta równocześnie, to takie "MC" jest już karalne banem.



A więc zajmijmy się robieniem naszego MC!


1. Naciskamy prawym przyciskiem myszy na ikonkę naszego RonOTS'a i wybieramy "Właściwości".

[Obrazek: 82435214.png]

2. Następnie wybieramy zakładkę "Skrót" oraz szukamy "Element Docelowy" i wpisujemy po spacji:
Cytat: gamemaster
Według przykładu:
Cytat:"C:\Program Files (x86)\RonOTS Client\RonOTS.exe" gamemaster

[Obrazek: 52537214.png]

3. Po wpisaniu, klikamy "Zastosuj" a następnie klikamy "Ok".

4. I już możemy cieszyć się kilkoma klientami RonOTS'a włączonymi w tej samej chwili! :]

Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie mojego poradniku,
Gqonvi


PS. Proszę nie próbować tej metody na real tibii, ponieważ wszelkie próby doprowadzą was do komunikatu "You are not a gamemaster" i nie będziecie mogli logować się na dwa konta na raz :[


WERSJA ANGIELSKA! /\ ENGLISH VERSION!


Hello. In this tutorial I will describe how to make a multi-client (MC) on our server RonOTS.

1. What gives us the "Multi Client"? So this gives us the possibility of integrating several clients at once tibia.

2. What is it whom? On RonOTS very often is useful when, for example, sitting on a boring exp, instead of waiting until zrespią monsters 2x client should RonOTS'a and people like a spy;]

3. Is this legal? Yes. Multi Client is legal if applied to us here is what I wrote above, but if you want to install the "MC", which will allow you to sit on two characters from one account at the same time, for example, "MC" is punishable by a ban.


So let us in doing our MC


1. Press the right mouse button on the icon of our RonOTS'a and select "Properties. "


2. Then select the tab "Shortcut" and look for "Target" and type in the spaces: gamemaster
Example: "C: \ Program Files (x86) \ RonOTS Client \ RonOTS.exe" gamemaster

3. After typing, click "Apply" then click "Ok".

4. And now we can enjoy some customers RonOTS'a running at the same time! :]

Regards and thank you for reading my guide,
Gqonvi

PS. Sorry that is the English version without screenshots, but I have Polish Windows and I could not too much to convert it into English.

And please do not try this method on real Tibia, because any attempt to lead you to the message "You are not a gamemaster" and will not be able to log into two accounts at once.
Ale przylizałeś Ron zaoszczędzi na papierze ;o
przecież mc na ronie zabroniony jest podobno
Przeczytaj dokładnie pkt. 3
google translate plax...
Ey sciaglem tego clienta zrobilem mc tak jak jest i pisze mi jak chce sie zalogowac na postac ze mam sprawdzic akualizacje konta na swordia.pl
MC nielegalne? Pierwsze słyszę. Postaci z obsługi go regularnie używają, ja też go używam do zalogowania na drugą postać i Ty też. Przecież gra 2 kontami daje wyższe dochody, bo dąży do przyszłego kupna pacc,a. Właśnie stworzyłeś nowy punkt regulaminu bo takiego nie ma... Zabrania się tylko urządzeń modyfikujących ruchy. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Poradnik się przyda Oczko