RonOTS

Pełna wersja: Update-Lizardy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, w dzisiejszym updacie został dodany długo oczekiwany resp Lizardów znajdujący się w pobliżu cmentarzyska statków w drodze na nowy kontynent ,wejście na ten teren wymaga jednak klucza premium.
Odnośnie addonów, już część jest gotowa a resztę robię cały czas, jednak nie mogłem ich dzisiaj wprowadzić ze względu na błąd w zapisywaniu addonów(ktoś kto by zrobił addon straci go po relogu), dlatego addony zostaną najprawdopodobniej jutro.

Pozdrawiam!
gratulacje dla pomysłodawcy kolejnego respawnu dla Palladyna tylko i wyłącznie pozdrawiam Werona v2
Nigdy nie mialem zamiaru cie hejtowac bo wkladasz jakas prace w to ze na tym otsie sa zmiany, ale niestety wiekszosc jest po prostu bardzo kiepsko przemyslana i efekt nie jest do konca zamierzony
igła ostik, zapraszam z rodziną
(31-07-2019, 12:42 PM)Wystarczy Kola napisał(a): [ -> ]gratulacje dla pomysłodawcy kolejnego respawnu dla Palladyna tylko i wyłącznie pozdrawiam Werona v2
co za problem z rp albo ek na shared ? A sorry ty chcesz msem solo wybijać all i robic miliony expa.
jaki problem? byles tam? XD
Kolejna dyskusja z rpkami pod rpg , kiedy ta plaga wyginie z tego otsa xD
(31-07-2019, 03:37 PM)Neptun napisał(a): [ -> ]
(31-07-2019, 12:42 PM)Wystarczy Kola napisał(a): [ -> ]gratulacje dla pomysłodawcy kolejnego respawnu dla Palladyna tylko i wyłącznie pozdrawiam Werona v2
co za problem z rp albo ek na shared ? A sorry ty chcesz msem solo wybijać all i robic miliony expa.

Jezeli w ogole nie byles w tamtym miejscu i nie widziales co tam sie dzieje to po co wyrzucasz swoje wypociny na forum daruj sobie wypowiedzi. Gdy juz przekonasz sie jak tam jest to zmienisz zdanie Pozdrawiam
@Mr roni, tak dlatego wprowadzam to addony, i na następny update czekacie aż skończę.
Bo pół serva spamuje mi i całej obsłudze jak na usranie co 20minut, kiedy update kiedy update wprowadź pół update wszystko byle na już i nie czekać, a potem pierdolenie że to mogło być inaczej tamto inaczej. Ja jestem tu SAM nie rozdwoję się, a nawet gdybym się rozdwoił to nadal by brakowało ze 3 osób.

Pozdrawiam.
To moze na poczatku zajmij sie ludzmi ktorzy wbijaja 600 lvl na full afku
Stron: 1 2