RonOTS

Pełna wersja: Kolejny Update !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, w dzisiejszym updacie(kolejny w nocy z powodu braku czasu) wprowadzam następujące zmiany w tym jedna bardzo ważna dla profesji niemagicznychUśmiech
-Zwiększony czas działania exori val/con do 45 sekund oraz minimalnie zmniejszona ilość many na użycie czaru.
-Zmiana ceny i długości czasu działania softów(było już wczoraj, ale nie podałem informacji)
-Poprawa atrybutów niektórych nowych itemów
-Poprawione respy i balans potworow hellspawn,toxic beetle oraz wszystkich na nowej wyspie.
-Dodany respawn haunted centipede
-Poprawiony bladestaff, który miał zbyt dużo dmg.

Pozdrawiam i życzę miłej nocy !
extuashed uha do tej pory nie porawione ;/ obstawiam ze simowanie w ludzi ekiem czy rp też nie
Z 5 min ten con/val mógłby trwać a nie tylko 45 sekund.
A co jest nie tak z exhaustem uha?
Dobra robota
(19-07-2019, 02:18 AM)Mr Ronii napisał(a): [ -> ]A co jest nie tak z exhaustem uha?

no nie da sie uh + sim -.-
Bo nigdy się nie dało SIM+UH kasztany z vestii...
zrozum ze sim+uh to bylo totalne nieporozumienie wprowadzone po zaproponowaniu balansu profesji na toskanii i totalnie zabilo to pvp
ale zawsze czas był inny ustawiony, sim + uh nawet porównanie mam werony bo kolega wchodził i sprawdzał i zreszta to widać na gołe oko jak ktos gra kilka lat na ronie ze było inaczej
Ja gram na ronie od 10 lat, nie zauważyłem różnicy
Stron: 1 2 3