RonOTS

Pełna wersja: Werona - aktualizacja #1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy gracze!

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami - na serwerze Werona już dziś pojawią się nowości. Główny nacisk położyliśmy na respawny - tu zmieniło się najwięcej. Dodane/zmienione respy:
* White Dragon (Premium Land) - zwiększona ilość potworów
* Hydry oraz Dragon Lordy (Yanta Ore) - zwiększona ilość potworów
* Warlocki (Premium Land) - zwiększona ilość potworów
* Dragon Lordy (Northpool) - zwiększona ilość potworów
* Plugawe Kowale (Premium Land) - nowy respawn
* Hydry (Yanta Ore) - nowy respawn



Dodatkowo wprowadzone zostały zmiany w obrębie postaci niemagicznych:
* Knight - poprawka balansu czarów 'exori gran' oraz 'exori'
* Paladyn - poprawka balansu czaru 'exevo mas san'

Oraz wprowadzone niedostępne do tej pory czary wprowadzające chwilowy szybki atak bronią:
* Knight - 'exori val'
* Paladyn - 'exori con'

Dodatkowo w odpowiedzi na liczne prośby graczy - zmienione zostały właściwości Soft Boots. Od teraz będą dodawać 18 życia oraz 9 many, a cena ich doładowania spadnie do 5cc.

Ekipa RonOTS.
gj. Uśmiech
dodajcie shared. dajcie wiecęj wrl na yanta. nie pokazuje opisu. nie można go skopiować.
(15-12-2018, 02:23 PM)Crayon napisał(a): [ -> ]dodajcie shared. dajcie wiecęj wrl na yanta. nie pokazuje opisu. nie można go skopiować.

Shared jest na komendę !shared
Co do WD - który resp konkretnie?
wrl na yanta zara obok wyrmow. ten resp spokojnie można rozwinąć. dodaliście kowale do których dostęp ma tylko topka. nie mam nic przeciwko tylko dodajcie więcej mniejszych respow np dli hydr wd wrl hero. albo np jakieś nowe pokroju dla czy wrl. za mało respow i nie ma gdzie grubo expic i ludzie się wkurzają.
Dzięki za info o shared
Dodajcie wiezienna najlepiej jeszcze w ten weekend bo z tego co widze to kwestia dodania npc Duży uśmiech
(15-12-2018, 09:16 PM)Crayon napisał(a): [ -> ]wrl na yanta zara obok wyrmow. ten resp spokojnie można rozwinąć. dodaliście kowale do których dostęp ma tylko topka. nie mam nic przeciwko tylko dodajcie więcej mniejszych respow np dli hydr wd wrl hero. albo np jakieś nowe pokroju dla czy wrl. za mało respow i nie ma gdzie grubo expic i ludzie się wkurzają.
Dzięki za info o shared

Jak będziesz na tym respie, możesz wpisać !pos i przesłać do mnie? Zupełnie nie wiem o którym respie mówisz :|
Proponuje dodanie dla knighta i palladyna czarów przyśpieszenia utani tempo san hur oraz utani tempo hur. MS/ED maja gran hura a rp i ek co ma? utani hur?? to nie logiczne..
Raczej bym nie dodawał czarów przyśpieszenia,bo 4 lata temu płakali że każda postać spier..... do dp i nie ma zabawy z warna.
W takim razie po co ed i ms ma gran hura?