RonOTS

Pełna wersja: Czy wy lubicie mieć takie puste serwery?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy na rękę wam jest, że na waszych serwerach od dłuższego czasu gra po 30-40 osób? Stawiacie nowy serwer i tak dogorywa on aż w końcu kilku ostatnich maniaków się znudzi. Nie myśleliście żeby zrobić kiedyś jakąś nową edycję Rona z pompą, z prawdziwego zdarzenia? Z dobrą promocją, reklamą na forach tibijki? Tchnąć w tego otsa jeszcze trochę życia i zarobić przy tym więcej papy przy okazji? Macie naprawdę fajną mapę, unikalny klimat, a to, że istniejecie już od 10 lat sprawia, że sporo ludzi kojarzy ten serwer i chętnie by pewnie na niego wbiła, tylko w ogóle nie ma pojęcia, że jeszcze żyje.

I nie mówcie, że czasy Tibii już minęły, że nikt w to prawie nie gra, ble, ble ble... bo nowe otsy powstają cały czas i nawet jakieś g*wniane serwery mają na wejściu po kilkaset, a nawet tysiąc osób, bo jedyne co dobrego mają to reklamę. Ron poważnie ma potencjał, tylko musi ktoś go wykorzystać, bo dalej będzie wiało nudą.

[Obrazek: comment_d8aouUIx3wpBt1stTireFMVm19jnpsY0.gif]

Pozdrawiam wszystkich. Uśmiech
Free pacc plx
Dla mnie ronots mógłby mieć nawet 1 gracza - mnie. Do końca mojego życia <3 xDDD
Nie wiem, jak dla mnie ten ots mógłby mieć po prostu swoje edycje (resety co miesiąc czy coś). Pacc powinien być dla wszystkich, a za pp mogły by być jakieś respy za kluczem lub inne udogodnienia.
Tu się zgodzę. Kiedyś grałem to było po 600 osób. A teraz 4....Dzisiaj Cię coś!!!