RonOTS

Pełna wersja: [Propozycja] Medale, ordery, event
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Wiem, że pewnie spadnie na mnie zaraz fala hejtów, ale jedząc właśnie śniadanie, dostałem pewnego olśnienia, wpadł mi do głowy pomysł (czysty spontan, rozumiecie? Duży uśmiech) i chciałem się nim z wami podzielić.
Co byście powiedzieli na to żeby raz w tygodniu, otworzyć bramę do mapki z linią startu i mety, gdzie wszyscy gracze mogliby rozpocząć wyścig po nagrodę (nagrodą mogłyby być jakieś medale, ordery, bądź itemy zwiekszające np. wspolczynnik loota, skilla, expa, bądź może być to cokolwiek innego.
Zasady byłyby proste. Wygra ten, kto pierwszy dorwie się do skrzynki czekającej na koncu. W wyscigu udział mogliby brać wszystkie gracze, a i chwyty w grze były by również nieograniczone, czyli np:
1. Można tworzyć sięczkę, gdyż zabicie gracza nie wywoływało by żadnego pz, skulla, itp.
2. Podczas śmierci na wyscigu nie tracisz aola, expa, blessow, nic...
3. Blokowanie sie nawzajem, summonowanie, jakieś magiczne ścianki, krzesła, można by było uzywac w wyscigu dosłownie wszystkiego co ma się pod ręką. Stworzyłaby się tam niezła sieczka, co za tym idzie, byłaby niezła zabawa.
Oczywiście raz zabity gracz, nie może juz wrócić do wyścigu. No i nie dawałbym tego eventu za często, żeby sie za szybko nie znudził. Co uważacie?
Oto przykładowy wzór mapy, jaką można byłoby uzyć do wyścigu:
[Obrazek: wyscig.png]
Co wy na to? Duży uśmiech
Polecam zmienić dilera Duży uśmiech
Pomysł wykonalny aczkolwiek roboty więcej niż przy stawianiu gazociągu na rosji.
Jak myślisz kto wygra wyścig? Ten który ma dobre buty do speeda i ma najwyższy LVL.
Czy ci którzy mają 20 lvl i skórzane buty ? Duży uśmiech

Lepszym pomysłem jest Labirynt taki dojebany wielki , większy niż na HOLY. I co tydzień o danej godzinie Dać możliwość wbicia 10 minut przed eventem do lobby(poczekalni) komendą np. !labiryntevent i po 10 minutach wszyscy gracze w lobby są respieni w jednym miejscu w labiryncie oraz przedmiot gdzieś daleko od zrespionych. strefa non-pvp żeby każdy mógł przez każdego przejść.

Skrypt prostszy do wykonania i oczywiście dający dość równe szanse. Bo jeden może szybciej biegać ale wjebać się 50x w ślepe długie uliczki. A drugi wolniejszy może dać sobie rade ze szybszym.
Dobre mordeczko. Pamietam ze cos podobnego bylo na otsie drzevo albo na karanie o ile ktos pamieta te otsy z silnikiem rona Uśmiech