RonOTS

Pełna wersja: Jak expić knightem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatki poradnik tego typu jak napisaliście był debilny, więc postanowiłem zrobić nowy Oczko

1. Na 10 lev wychodzimy z rooka i idziemy do northpool, najlepiej będzie sobie poskillowac potem lepiej sie expi.
2. Wbijamy od razu z bomby, idziemy na roty i siedzimy tam do 20 lev
3. Nie ma co czekać lecimy na ghoule tam się dorobimy i zdobędziemy jakieś eq
4. Jak mamy dobre eq i kaskę to kupujemy uhy to na 30lev można startować na smoki expic będziemy bardzo szybko i loot nie najgorszy
5. Na 50 lev lecimy do carlin na pająki lepszy exp i znacznie lepszy loot, w tym czasie przyda nam sie zrobić djin quest (w pol godz. mamy na swordi,toskani 25cc z loota)
6.100lev lecimy na czerwone smoki w north lub yanta ore, siedzimy tam do 140-160 a potem na białe smoki
7. Na 190 spokojnie expimy na demkach, exp i loota bardzo dobry Oczko
8. Kiedy mamy 250 zaczynamy robić Zadanie: Wyspa Więzienna i na 300 idziemy na Massive tam do 440 siedzimy o dorabiamy sie tysięcy cc
9. Jak mamy 440lev to idziemy na trujące demony najlepiej w premium land
10. Potem biegamy sobie na Plaguesmith, Lizard Guard, Lizard itp.. sami zobaczymy co dla nas dobre.

SKILLE LEVEL
40/40 11
50/50 25
70/70 50
90/90 80
100/100 120
110/110 200
115+ 300+

questy które warto zrobć:
Zadanie: Krzyżowy Hełm
Zadanie Dżina
Zadanie: Faraon
Zadanie Orshabaala
Zadanie: Demoniczny Hełm
Wrota Piekieł
i inne q powyżej 200 lev

mapy respowisk:

http://ronwiki.pl/wiki/images/2/28/North...%9Bcie.PNG tam mamy smoki i dalej są czerwone smoki

http://ronwiki.pl/wiki/images/6/6e/Droga...C3%B3w.PNG pająki w carlin

http://ronwiki.pl/wiki/images/2/22/Droga...C3%B3w.PNG białe smoki, zaczynamy przy statku w yanta ore

http://ronwiki.pl/wiki/images/b/b6/Droga...C3%B3w.PNG demony, dostępne po wykonaniu Zadania Orshabaala (naprawdę się opłaca)

http://ronwiki.pl/wiki/images/d/dc/Droga...C3%B3w.PNG trujące demony, zaczynamy w premium

kilka przydatnych wskazówek: po 200 lev zabieramy się na poi ile się da, kolesie czyszczą nam pd, i zostajemy w north bardzo dobrze expimy i oczywiście zbieramy ess . Na małym levelu jak chcemy zarobić to dobrze zobaczyć co jest na statku w north i innych miastach często jest tam kaska, dochodzi nawet do 2cc. wykonujemy polowania na te mobki na których expimy. Na małym lev jak brakuje kaski to bierzemy polowanie na wilkołaki i zabieramy z nich golda. Chodzimy na wszystkie q jak nam się nudzi, dostajemy dużo expa.
żałosne ; x

jakby sie obsluga zgodzila to zrobie taki poradnik jak wyexpic palla/ms/ed na bocie podam wpt i skrypty
Signed up dziecinnie proste Język
(03-09-2010, 10:25 PM)Desstro napisał(a): [ -> ]Ostatki poradnik tego typu jak napisaliście był debilny, więc
na twój nie ma już określenia...
(04-09-2010, 01:12 PM)Misiaas napisał(a): [ -> ]
(03-09-2010, 10:25 PM)Desstro napisał(a): [ -> ]Ostatki poradnik tego typu jak napisaliście był debilny, więc
na twój nie ma już określenia...
To napisz co jest źle
1 wbijasz 90 - 100 skill
2 wbijasz 2-30 na ghuolach
3 wbijasz ze 70 na dragach i dl na poludnie od carlin
4 idziesz na dl dzungla do 300 albo nawet 350 [wczesniej mozna probowac ig] brac taski na dl
5 po męce dobijania 350 proponuje zaczac bic mee o ile dajemy rade
6 jakims cudem robimy questa na kowale i mozna tu tez expic od 350 jak nie szybciej
7 od 450 z m ringami mozna probowac vampy po 1 ze wzrostem levela napewno bedzie szlo coraz lepiej ; )[dzieki raaxy]
8 na 600 levelu MOZNA wejsc na vergoth i bic bestie/dragi badz wejsc na 4 profy na meduzy
9 jezeli oddamy bron z poi i jakims cudem zrobimy holy mozna probowac expic na impach ale nie wiem czy dla eka to oplacalne
10 na koncu jedyne na czym nam pozostaje expic poki co to vampy legendarne meduzy bestie i mozliwe ze impy
nie mowcie ze zapomnialem o skillu
SZKODA CZASU NA SKILLWOANIE LEPIEJ EXPIC /
ja wbilem 100 dist na 10 lvl i potem zero skillowania i jakos do 900 level wszedl mi 120 dist na expie; )
Radze uzywac m ringow o ile nas stac
nigdy nie gralem knightem wymyslilem to z glowy moze tez slabo ale chyba lepiej niz ten pan
Ad 4.Ja zamiast dl expiłbym na frostach, nie trzeba zbierać tyle lootu za jakies nedzne 4k tylko jak wypada to jest juz coś, pozatym nie ma flame wiec można normalnie chodzić i jest dużo respów, i na 250-280 zależy jaka broń i attack już bym szedł na ig.
Ad.7 Jeżeli mamy kogoś znajomego kto nam zbloka baty to możemy iść na Vergoth, bo solo raczej nie ubkolamy bata, a napewno go nie zabijemy, (chyba że na ss) więc polecałbym wziać taska an vampirzyce i expić tam do ok 700-750.

Do reszty nie mam wiekszych zastrzerzeń
(04-09-2010, 10:24 PM)Raaxy napisał(a): [ -> ]Ad 4.Ja zamiast dl expiłbym na frostach, nie trzeba zbierać tyle lootu za jakies nedzne 4k tylko jak wypada to jest juz coś, pozatym nie ma flame wiec można normalnie chodzić i jest dużo respów, i na 250-280 zależy jaka broń i attack już bym szedł na ig.
Ad.7 Jeżeli mamy kogoś znajomego kto nam zbloka baty to możemy iść na Vergoth, bo solo raczej nie ubkolamy bata, a napewno go nie zabijemy, (chyba że na ss) więc polecałbym wziać taska an vampirzyce i expić tam do ok 700-750.

Do reszty nie mam wiekszych zastrzerzeń

sora racja . zapomnialem o vampach bo na nich nigdy nie expie ; x
Vampirzyce rulez
hehe Duży uśmiech
Liipski zrobił o wiele lepszy poradnik od cb ; ]
Omg knightem wbijasz skilla na poczatku jakiego chcesz pozniej idziesz 30 na ghoulach, pozniej dragi, dle 120 lvl, bog raidery nawet do 250, pozniej the county nawet do 500 i kowale do 800 Duży uśmiech Wchodzisz na vergoth i tam juz jest lajt Uśmiech
Stron: 1 2