RonOTS

Pełna wersja: Poradnik jak grac master sorcem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.. Postanowilem napisac poradnik dla msow, bo nazekaliscie, ze tylko dla knighta sa. Nie zwracajcie uwagi na bledy ortograficzne, nie one sa najwazniejsze, tylko przekaz jaki chce wam dac Uśmiech

Zalety :
1. Duzo many
2. Mocne czary
3. Szybki exp
4. Jest szybszy od wojownika oraz palladyna
5. Posiada czar utamo exori
6. Dobre pvp


Wady :
1. Malo zycia
2. Ciezko expic w pojedynke na mocniejszych potworach
3. Dlugo trzeba sie manasowac


Czary :
[Obrazek: file.html]

Gdzie expic :
Po wyjsciu z rookgarda najlepiej udac sie do Northpool i zrobic questa w swiatyni na poziomie +1 ( quest da nam dostep do wilkolakow)
10-30lvl - Wilkolaki w Northpool (warto zrobic pare taskow mozna je wziac u NPC zaraz przed zamkiem wilkolakow)
30-50 - Dragony w Northpool
50-90 - Giant Spidery w Carlin / Crystal Spidery Ice Land
91-200 - Dragon Lordy w Dzungli / Northpool / Yanta Ore
91-200 - Hydry w Dzungli / Yanta Ore
91-200 - Frost Dragony w Ice Land
200-300 - White Dragony w Dzungli / Yanta Ore
300+ - Demony za Orshabaalem / Kowale w Ice Land



Gdzie zarabiac na jakim lv :

10-50 - Wilkolaki / Rotwormy
50-120 - Giant Spidery / Crystal Spidery
120-200 - Frosty Dragony / Dragon Lordy / Hydry / Serpent Spawn
200-300 - White Dragony / Kowale / Sea Serpent / Colty
300+ - Demony


Nie jest to idealny poradnik ale nowym graczom napewno pomoze. Oceny piszcie w postach pod tematem w skali od 1 do 10


By Kazet
(1
=)
Jestę Rapidę Oczko
No,no czytac sie chce gratuluje.
Aż dziw, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł napisania tak dobrego poradnika wcześniejUśmiech.
spoko poradnik aczkolwiek jestem nowy i jestem uposledzony i nie wiem gdzie jest ta twiedza :/ nie chce mi sie latac po calej mapie i kupowac runek tylko po to zeby wbic kolejny lvl na ktorym i tak nic nie zrobie, miloby bylo jakbys napisal gdzie ta twierdza albo inne miejsce do expienia
(chodzilo mi o wilkolaki)
35lvl Mag

i jeszcze jedno, sa jakies fajne czary obszarowe np takie jak runa kula ognia lub cos w tym stylu tylko ze za mane? potrzebuje takich bo pieniedzy nie mam na runy :/